Zabavte děti nafukovacími pomůckami swim traines pool school


Plavecký pás

Plavecké pásy, které obepnou pas a zapnou se na přezku. Skládají se z několika plastových dílců, které se podle velikosti těla mohou snadno přizpůsobit. Některé z nich mají i žraločí ploutev a ty mnoho dětí miluje. Výhodou pásů je snadné nadnášení těla ve vodorovné poloze.

vesta

Kroužky a rukávky

Klasické nafouknuté nadlehčovací návleky na ruce mohou nahradit polyuretanové kroužky a rukávky ve tvarech připomínajících obličeje zvířátek. Zároveň poslouží jako sedátko v plaveckém bazénu. Zapínají se na suchý zip a snadno se přizpůsobí velikosti dětské ručičky.

Plovací destičky

Za socialismu se vyráběly pro začínající plavce destičky z korku, dnes se zejména z hygienických důvodů nasákavý korek nahradil elastickým plastem. Tvary mohou být různé, většinou připomínají dopravní prostředky, zvířátka, lidské postavy, a vyrábí se v pastelových barvách, které se dětem líbí.

kruh

Nafukovací vesty

Ideální pomůcka pro privátní domácí bazény. Je určena těm nejmenším neplavcům od tří do šesti let. Je konstruována tak, aby poskytovala bezpečné zázemí při hraní ve vodě, zvláště v okamžiku, kdy dozor dospělé osoby na okamžik přeruší pozornost. Vyrábí se z kvalitního, zdravotně nezávadného PVC a je jednou ze základních nafukovacích pomůcek swim traines pool school.

Nafukovací kruhy

Nafukovací kruh každý zná, jako děti jsme jej v bazénech mívali navlečené na sobě, anebo jsme si s nimi hráli. Svůj účel plnily, i když bylo tělo více ve zpřímené poloze. Kruh slouží nejen jako záchranný prvek, ale i jako výukový materiál pro základní plavecké styly.

Lehátka a hračky

Děti milují bazény, ale především možnost vyjádřit svou vlastní kreativitu tvůrčím způsobem. Rády si ve vodě hrají, plavání je pro ně až druhotnou zábavou. Jistě ocení různé pomůcky pro zábavu ve formě míčů, kroužků, zvířátek, zábavných drobností pro potápění, a nafukovacích člunů.