Jak si chránit soukromí?


Kolikrát třeba přijdete z práce domů a chtěli byste se na chvíli natáhnout na kanape. Jenže nevýhodou tohoto kusu nábytku je to, že je umístěn přímo naproti oknu a naproti přes ulici stojí vysoký panelák a v něm bydlí jistá stará paní. Která je už zjevně dlouhá léta v důchodu a čas si krátí právě tím, že šmíruje, co se děje naproti, a pak roznáší drby. Takže jakmile byste se natáhli, hned by o vás začala kolovat zvěst, že jste lenoch líný, co doma chudince manželce s ničím nepomůže a jenom se válí.
modré žaluzie
Nebo byste si s právě zmíněnou manželkou rádi trochu zašpásovali. Oba jdete až na odpolední směnu, děti jsou ve škole a tak je v tu chvíli možná přímo hřích nezhřešit. Jenže ta zatracená ženská odnaproti! Už zase sedí u okna a číhá, co se u vás bude dít, aby to zatepla vyzvonila jí podobným seniorkám, bažícím po jakékoliv aspoň trochu zajímavé informaci. A nejspíš by netrvalo dlouho a byli byste za prostopášníky, co kazí svým počínáním dobré mravy a dopouštějí se neomluvitelného chování, protože by vás mohly teoreticky vidět děti odnaproti. Jež jsou sice určitě také ve škole, ale co na tom komu záleží? Kdo ví, zda by na vás ta baba ještě neposlala strážníky!
vytažené žaluzie
Nebo se hodláte pustit do kutění. Nemáte v úmyslu nic světoborného, ale uděláte v domácnosti aspoň něco užitečného, co se neztratí. Třeba konečně pověsíte poličku na zeď, stlučete pomalu se rozpadající botník nebo tak něco. Ta ženská odnaproti tak nebude moci šířit své klepy o tom, že nic neděláte a že nechápe, jak vám to může vaše žena tolerovat, jenže se pro změnu bojíte, že roznese po celém kraji něco o tom, jaké jste nemehlo.
A až se vrátí děti? Co počít pak? Když je necháte vydovádět, budou všichni vědět, že se nestaráte o jejich výchovu, když je budete držet zkrátka, hrozí vám neopodstatněné osočování z týrání dětí.
Hrozná baba odnaproti! Nebo kdokoliv jiný, protože bydlíte v přízemí a tak se před vašimi okny co chvíli promenuje nějaký chodec, jenž někdy zvědavě nakoukne. Zatrolený život jako ve výloze! Co byste jenom dali za trochu soukromí!
A překvapivě nemusíte dát mnoho. Existuje totiž řešení ve formě .
Můžete si do oken pořídit třeba i nějaké ty skvělé venkovní žaluzie. Moderní, elegantní, perfektní možnost, jak zabránit tomu, aby vám dovnitř kdokoliv nakukoval. Kdokoliv, tou drbnou odnaproti počínaje a třeba občas i protivným sluncem konče. A navíc tím můžete snížit jak pronikající hluk zvenčí, tak i riziko, že vám z vnějšku pronikne do bytu nějaký zloděj.
A to vše s dvou- až pětiletou zárukou a pozáručním servisem.
No nestojí to za uvážení?