Nemusíte být bohatí, stačí poctivě splácet


Ne každý z nás může mít zaměstnání, kde má vysoký plat. A to i přesto, že dělá, co může, poctivě pracuje, a ještě si vypomáhá brigádou. Tak to zkrátka na světě chodí, prostě nemůžeme být všichni bohatí. Ovšem všichni máme své sny, a ty na našich příjmech zkrátka nezáleží. A bylo by nefér, kdyby si někteří lidé nemohli nikdy v životě vyrazit na parádní dovolenou, koupit si nový automobil anebo si pořídit třeba novou kuchyni. A právě proto existují půjčky. Jsou zde proto, abychom všichni mohli dosáhnout na splnění svých snů, ať už pracujeme kdekoli.

drahá půjčka

Díky půjčkám si i lidé s nízkým příjmem mohou užít to, co si pravidelně dopřávají lidé bohatí. I když je pravda, že ani to vždy neplatí. Když si o takovou půjčku požádáte v bance, pravděpodobně s vámi vyběhnou proto, že máte příliš nízký příjem. Malý příjem pro banku znamená rizikového klienta, který možná nebude schopný své závazky plnit. Takže i kdyby se jednalo člověka, který bude maximálně poctivý a spolehlivý, tak mu prostě nepůjčí ani korunu. Ovšem v naší společnosti je lidí s podobným příběhem většina. A protože by nikdo neměl být trestán za to, že pracuje v zaměstnání, kde není dostatečně ohodnocen, nabízí těmto lidem vstřícnou podanou ruku nebankovní společnosti.

podpis papíru

Finanční produkt připravený na míru přesně takové situaci se nazývá hypotéka bez doložení příjmu a dosáhne na ni naprosto každý, kdo je schopný se za svou půjčku zaručit nějakou vlastní nemovitostí anebo se za něj svou nemovitostí zaručí někdo druhý. A na takových základech se už dá stavět. Alespoň malou chatku anebo garáž totiž vlastní mnoho lidí. A i taková nemovitost postačí k tomu, aby si za lidé mohli půjčku pořídit. Takže už nikomu nestojí v cestě ke splnění jeho snu žádná překážka. A díky tomu, že je možné tuto půjčku splácet až třicet let, tak to zvládne opravdu každý.