Významné životní rozhodnutí


prsten, bílé kamínky

Chcete-li zažít novou životní etapu, vstupte do manželství. Pokud víte, že je Vaše partnerství pevné a stálé, je to životní krok, kterého nebudete litovat. Každá žena má ráda romantiku a k ní samozřejmě patří nádherné a nezapomenutelné zásnuby. Chcete-li své milované udělat radost, nechte ji vyrobit zásnubní prsten s diamantem na zakázku. Je to luxus, který si zaslouží. Tento šperk bude zdobit její ruku a je to zároveň kousek, kterým se ráda pochlubí svému okolí. Vyberte si právě takový, který je jí hoden. V nové kolekci jich máme desítky.

Jaké jsou nabízené šperky?
· vkusné a umělecké
· luxusní a krásné
· nádherné a jedinečné
· jednoznačně originální
· precizně zpracované
· kvalitní a pravé

Originální a vkusné šperky

Zásnubní prsteny s diamantem z naší nové kolekce jsou luxusní. Jedná se o originální šperk navržený mistry zlatnického oboru. Každý kousek je vypracovaný ručně, proto si můžete být jistí jeho originalitou a detailním zpracováním. Výsledná práce je opravdu precizní a poctivě odvedená.

prsten, fialový kámen

Prstýnky vyrábíme přímo na zakázku
Naši zákazníci mají na výběr z různých druhů zlata. Krásné je klasické žluté, svojí oblibou ovšem převažuje bílé zlato. Nyní se také do módy dostává odstín růžové, která slibuje originalitu. Na přání Vám také zhotovíme jejich barevné kombinace. Diamanty nabízíme také v různých barevných provedeních a tvarech. Splníme Vaše sny o dokonalém šperku.

Ta radost za to stojí

Zásnubní prsten s diamantem se stane ozdobou ruky každé ženy. Ukáže jí a celému světu, že má partnera, který to s ní myslí upřímně a vážně. Milí pánové, na takovém šperku byste neměli nikdy šetřit, ale zároveň jej kupujte s rozmyslem. Vyberte si přímo od srdce model, který má hodnotu finanční i citovou. Musí Vám zkrátka „padnout do oka“, abyste věděl, že právě on je ten pravý.

prstýnek, kamínky