Pomůžeme každému podnikateli


Ať jste velká firma, malý, drobný živnostník či jiný podnikatel, pomůžeme každému. Náš podnikatelský úvěr je nastaven tak, aby vyhovoval každému. Říkáte si, jak to můžeme tvrdit? Protože máme nejlepší podmínky na trhu finančnictví. Banky vás zahltí mnohými informacemi, u nich musíte mít čistý registr dlužníků a musíte mít vysoké příjmy, abyste byli schopni splácet, budete uvádět spoustu náročných informací a dokládat neustále nějaké papíry než nakonec zjistíte, že je to naprosto vyčerpávající a že třeba ani půjčku v bance nedostanete.
dům na venkově.jpg

U nás je to jiné!

Nezkoumáme registry dlužníků, nevadí ani nízké příjmy či dokonce exekuce. Se vším si poradíme, proto můžeme tvrdit, že pomůžeme každému. Podnikatelský úvěr vám sjednáme za exkluzivních podmínek dokonce již od 3% p.a. v případě, že nemáte žádný záznam v registru dlužníků. Pokud máte pouze nějakou drobnost, také to můžeme přejít a můžete získat tuto jedinečnou možnost mít úvěr již od 3% p.a. Disponujeme úrokovou sazbou, která je ve všech případech pevná. Nemění se ani podmínky splácení a neplatíte žádné poplatky předem. Můžete splácet až po dobu 30 let. Získejte úrokovou sazbu již od 6,9 % p.a. Jedná se o férový finanční produkt známý po celém světě. Hypotéky bez registru se nepoužívají pouze u nás, ale po celém světě.
klíče s přívěšky.jpg
Výhody nebankovní hypotéky:
1. Nenahlíží se do registrů – pokud máte záznam, nevadí. I v tomto případě vám můžeme poskytnout úvěr do jakékoliv výše.
2. Žádné dokládání příjmů – ani zde se není dopředu čeho obávat. Žádné složité dokládání příjmů vás nečeká.
3. Americká hypotéka je bezúčelná – tím pádem nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Využít je můžete jakkoliv – konsolidace půjček, vyplacení exekucí, dluhů atd.
4. Splácení až po dobu 30 let – dlouhá doba splácení znamená menší závazek, což je pro podnikatele velká výhoda.
5. Pevná úroková sazba – nastavíme vám procenta již od 6,9 p.a. Exkluzivně pak od 3% p.a. pro klienty bez záznamu nebo s drobným záznamem.
6. Kdykoliv můžete úvěr splatit – bez sankcí. Nečeká vás žádná pokuta za předčasné splacení.
7. Peníze můžete mít do 24 hodin – od podpisu smlouvy.