Jak získat toho pravého


 Již od mala sní každá dívka o tom, že pro ni přijede princ na bílém koni, krásný, mladý, hodný, prostě ten jediný na světě. Až postupem let dojdete k tomu, že žádný takový prostě v reálním životě není a že se musíte smířit s tím, že po zemi prostě chodí „obyčejní“ muži a když už se na obzoru objeví ten „dokonalý“, přepadne vás panika, zda si vás vůbec všimne. Neházejte flintu do žita a zkuste některý z osvědčených ženských triků, jak lapit muže do svých sítí a okouzlit ho hned na první schůzce.
rande u kávy
Za prvé, buďte sebevědomá, věřte si, žádná putička, co sedí v koutě, ale silná žena, která má své kouzlo a je nejen atraktivní, ale i jedinečná. A jak toho docílit? Musíte se líbit hlavně sama sobě a umět prodat svoje přednosti. To jak žena chodí, zaujme na první pohled, tedy ladný krok, žádné zbytečné koketní kroucení, obuv zvolte na vyšším podpatku, samozřejmě přiměřeně vaší výšce, tím svou postavu nejen opticky zeštíhlíte, ale i vaše pozadí bude působit dokonaleji. Podpatky také prospějí tvaru lýtek.
rande v kavárně
Za druhé, vaše tvář by měla být atraktivní, muže prostě přitahují ženy, které působí sexy,  v danou chvíli nerozlišují, jestli je to krása přirozená nebo ta vytvořená díky make-upu a líčidlům. Ale ani to nepřehánějte, líčení by mělo být přiměřené, nezapomeňte použít decentní odstín rtěnky. Nic nezkazíte leskem, rty totiž muže z celého obličeje asi přitahují nejvíce.
Svůdný pohled, ten dokáže také divy, s upřeným pohledem to ovšem nepřehánějte, muž by si to mohl vyložit zcela jinak než jako pokus o navázání kontaktu. Tedy lehký mrknutím nebo zdvihnutím obočí můžete naznačit, o co vám jde.
Nenechte muže dlouho čekat, to, že máte zájem, nijak neskrývejte. Lehké doteky rukou bez vyřčení jakýchkoliv slov by měly dostatečně naznačit, kam váš zájem směřuje. Doteky na různých částech rukou nejsou nijak zavazující, a přesto dokáží říct hodně a v kombinaci s úsměvem jste na dobré cestě.