Plastové obálky


V posledních dvou letech plných proti covidových restrikcí, byla řada z nás donucená začít využívat internetové obchody a nechat si posílat zboží přes nejrůznější doručovací služby. Česká pošta, Zásilkovna, UPS, DPD. GLS, PPL, TNT a řada dalších společností přepravuje denně tisíce balíčků. Víte, že poštovnictví v českých zemích začalo za rodu Habsburků, když roku 1505 Ferdinand I. zřídil pravidelné spojení mezi Prahou a Vídní?

krabice

A to proto, že chtěl mít čerstvé zprávy, jak se v Praze vyvíjí jeho volební kampaň. Jste firma, která posílá denně desítky zásilek? Textilní výrobky, knihy, časopisy, a další nerozbitné předměty, na to vše jsou určeny plastové zalepovací obálky, které plně nahrazují kartonové obaly. Mít na skladě kartonové obaly, které jsou dražší a objemnější je zcela neekonomické. Barevné a neprůhledné obálky jsou ideální, když chcete skrýt obsah před očima poštovní doručovatelky. Na výběr máte ze čtyř barev, modrá, červená, oranžová nebo zelená. V rozměrech 175x255mm, 225x325mm, 250x350mm, 325x425mm, 350x450mm, 400x500mm, 450x550mm, 550x750mm najdete určitě ten nejvýhodnější pro vaši zásilku. Obálky dodáváme balené po 100ks.

obálka

Plastové obálky barevné jsou ideální způsob, jak rychle zabalit balíček. Žádné složité balení do balícího papíru, lepení páskou, převazování provazem. Vezmete sáček, vložíte zboží a jednoduše zalepíte. Vše je otázkou pár vteřin. Lepidlo udrží sáček uzavřený do prvního otevření, je třeba počítat s tím, že znovu zalepit jej už nelze. To ovšem neznamená, že jej poté musíte vyhodit. Barevné obálky jsou ideální na příklad k přehlednému roztřídění vašich písemností. Neprůhledné barevné plastové obálky ochrání vaše zásilky od vlhkosti a prachu, jednoduchým vložením a zalepením ušetříte spoustu času a zároveň se vám uvolní skladovací prostor oproti kartonovým krabicím.