Havarijní servis přijde vhod v tu nejtěžší chvíli


Jak už to obvykle bývá, pokud se něco pokazí či porouchá, je to obvykle v tu nejméně vhodnou chvíli (nejlépe ve svátek nebo pozdě večer). Je poté úplně jedno, jedná-li se o instalaci plynu, vody, topení nebo jde o ucpaný odpad a kanalizaci. Porucha je nečekaná a dobrý instalatér v nedohlednu.

Člověka napadne, co mohl udělat lépe. Někdy však havarijnímu nečekanému stavu zkrátka zabránit nelze a jedinou možnou záchranou zpravidla bývá najít co nejrychleji telefonní číslo na havarijní servis, který je dostupný nonstop. V ideálním případě takový, který přijede co nejdříve a má k dispozici široké zázemí odborníků ze všech základních profesí, jako instalatéry, plynaře, topenáře nebo zedníky.

Instalatér

Takové telefonní číslo je opravdovým pokladem.

Včasný havarijní zásah pomůže předejít sekundárním rozsáhlým následkům a poškozením, které voda či ucpaný odpad může napáchat. Málokdo si uvědomí, že i na první pohled drobnost, může mít mnohem větší následky. Například prasklé vodovodní potrubí se může projevit drobnou mokrou skvrnou na zdi, s ekvivalentem času však může kompletně vytopit sousedy pod vámi. Máte-li dobrý havarijní servis s výjezdovou základnou ve svém okolí, je to jistota partnera, který vám kryje záda za každé situace.

A když už si na někoho profesionálního zvyknete, do změny se vám nechce.

A takto to má být. V optimálním případě vám dobrá havarijní služba nabídne i realizace drobných oprav, pravidelných kontrol a revizí a v neposlední řadě také opravy a úpravy, které do kategorie havarijního stavu nespadají.

Oprava vody

U každého řemesla platí, že čím déle je firmou poskytováno, tím znalejší a zkušenější instalatér, plynař a topenář je. Než si tedy uložíte telefonní nonstop linku na havarijní službu, zkuste zapátrat, jak dlouho své služby poskytuje a jak kladné jsou její reference.

Pokud servis vyberete v klidu a s rozvahou, v krizové situaci své rozhodnutí mnohokrát oceníte.