Dokonalá zahrada


Mít dům s velkou zahradou byl vždycky můj sen. Vždycky jsem si přála, až ho budu mít velikou zahradou, kde budu mít taky veliký bazén. No, musím se vám přiznat, že jsem si přála velikánskou zahradu hlavně kvůli bazénu. Jsem taková, že v létě se moc ráda opaluji a taky plavu v bazénu. Jenže moje zahrada je docela malá, takže se tam žádný velký bazén nevejde.

Bazén jsem si vysnila.

Musím se spokojit s tak malým bazénem, že si tam sotva sednu nebo lehnu ovšem mít krásnou zahradu byl taky můj sen. Proto jsem si dala velmi záležet na tom, jaké květiny, keříky, jakou trávu mám na své zahradě. A samozřejmě bazén! Všechno bylo dokonalé a já jsem měla všechno pečlivě naplánované, taky dekorace jsem měla v koupené. Jenže bohužel můj přítel si pak pořídil psa. Sice musím říct, že já jsem se psem souhlasila. Ale vůbec mi nedošlo teď, že mi zničí zahradu. Najednou moje zahrada nebyla tak dokonalá, jak jsem si představovala a jakou jsem si udělala. Nicméně jsem byla velmi smutná a naštvaná.

Na zahradě mám i jabloně.

Zkoušela jsem to s přítelem probrat, aby udělal nějaký kotec pro psa, protože můj dům i zahrada už nebyly tak dokonalé, jak jsem měla udělané. Nevím proč ale ten pes mi začal docela dost vadit. Naštěstí se to vyřešilo tím, že přítel udělal slíbený kotec. Takže jsem si svou zahradu a dům dala zase do pořádku, jak jsem to měla předtím. A musím říct, že jsem nyní velmi spokojená. Můj přítel chodí se psem pravidelně ven. Já si užívám krásnou zahradu a dům. A taky mám svůj bazén. Sice není velký, kde se dá plavat, alespoň si tam sednu a pořádně lehnu. Taky jsem moc ráda na zahradě opaluji a slavíme tam s přáteli různé akce a taky tam moc rádi grilujeme. Proto na tyto letní akce je zahrada velmi perfektní a praktická. A vy taky máte svůj vysněný dům se zahradou nebo si vystačíte s malým bytem? Myslím, že je to věc vkusu. Já mám ráda prostor kolem sebe, takže u mě byl dům jasná volba.