Šetřete místem u vás doma – pořiďte si vestavěné skříně na míru


Oblečení, které právě nosíte, momentálně nenošené sezónní oblečení, které máte uschované na další sezónu, bundy, trička, mikiny, svetry, módní doplňky, ale i třeba ložní prádlo – to vše musíte u vás doma někam uložit. Teď vyvstává otázka, kam.
Tento váš problém by mohl narůstat do nevídaných rozměrů spolu se zvyšujícím se počtem členů vaší domácnosti. Možná, když bydlíte jen v páru, tolik úložných prostorů nepotřebujete. Ale co až do vaší dvoučlenné rodiny přibyde jedno nebo dvě děti? Pak už byste se nejspíš bez dalších úložných prostorů neobešli.

šatna


Vyřešte váš boj s nedostatkem místa a úložných prostorů chytře. Jak tedy můžete vyřešit nedostatek prostoru, se kterým neustále svádíte marný boj? Oblečení už jste protřídili, ale stejně ho máte pořád spoustu? Komody, poličky a šuplíky už vám vším tím oblečením doslova přetékají a skříň praská ve švech? Zkuste vyměnit vaše staré skříně za vestavné skříně praha, které vám budou zhotoveny přímona míru. Stačí jen zadat konkrétní požadavky a rozměry a už se brzy můžete těšit na spoustu úložných prostorů v podobě polic a tyče na zavěšení oblečení, které budou chytře zabudované třeba ve vaší předsíni.

A co vám to přinese? Rázem získáte tolik místa a úložného prostoru, o jakém se vám ani nesnilo. Budete tak moci směle vyrazit na nákupy nového oblečení a provětrat vaši peněženku, protože už to budete mít konečně kam dát.

interiér

Jaké jsou možnosti v oblasti vestavěných skříní?
· Světlé nebo tmavé dřevo v kombinaci se zrcadlem v různém provedení
· Různé rozmístění polic
· Různé délky, výšky a hloubky

Tento úložný systém ušetří velkou část místa ve vaší domácnosti. Prakticky řešený systém polic, šuplíků a dalšího úložného místa tak efektivně vyřeší váš stávající problém, který bývá častým problémem v malých bytech. Vy už bojovat nemusíte, díky možnosti prakticky řešeného úložného prostoru máte po starostech.