Proměna interiéru s odborníky


Pokud máte pocit, že má váš byt už ty nejlepší roky za sebou a skutečně by si zasloužil renovaci, a vy ostatně také, určitě je dobrý nápad se do toho pustit. Někdy je až neskutečné, jak moc se promění pokoj nebo celý interiér, když se pustíte do nějaké přestavby a úprav. Mnohdy udělá ? velkou změnu barva v interiéru – dnes jsou velmi moderní lehké odstíny šedé, hnědé ve smyslu latté, cappuccino a nebo bílá doplněná o hezkou malbu, samolepku či tapetu. Nejdůležitější je ponechat prostor vzdušný, nezastavovat ho zbytečným nábytkem, protože pak se vám bude lépe dýchat a především se bude prostor snadněji udržovat.

nová kuchyně

Složitější pak bývají proměny kuchyní a koupelen, protože se musí velmi dobře promyslet rozdělení místnosti, v kuchyni mít dostatek pracovní plochy a logicky uspořádané spotřebiče i dřez. Nemusíte mít obavy, rádi vám se vším pomůžeme. Stačí se na nás obrátit, bytový architekt praha https://evalofa.com/ vás v tom nenechá – všechno probereme, poradíme vám a hlavně budete projednávat své představy s profesionálními architekty, kteří budou u všeho od A do Z. Už při prvním plánování vám mohou pomoci doladit vaše představy, poskytnou své zkušenosti z praxe.

moderní obývací pokoj

Design je náš obor, takže vyhledáme přesně takové kousky nábytku i doplňků, které padnou do vašeho interiéru a k vaší osobnosti. Dbáme na to, abychom ke každému přistupovali individuálně a plnili na sto procent jeho představy. Pro vás bude praktické především to, že připravíme 3D náhled, zařídíme i řemeslníky, kooperaci všech na stavbě a vy si pak budete užívat jen předání a nový domov. Ať už potřebujete předělat kuchyň, koupelnu, dětský pokoj nebo třeba celý byt, neváhejte se na nás obrátit, vždy vám vyjdeme vstříc. Postaráme se samozřejmě i o technickou dokumentaci a veškerá potřebná povolení, aby rekonstrukce probíhala přesně tak, jak má a nemohlo dojít na žádné stížnosti – například z řad sousedů.