Kvalitní kočárky Riko


Kočárek Riko Basic Plus 2019

Značka vyniká svou prostornou korbičkou, která v prvních měsících života Vašeho miminka zaručuje komfort a pohodlí. Jednou z obrovských výhod je možnost nasazení jak hluboké korby, tak sportovní verze po i proti směru. Sportovní verzi je možné nastavit až do úplného lehu, což oceníte, pokud Vám miminko rychle vyroste a nevejde se už do hluboké korby, popřípadě při odpočinku na čerstvém vzduchu. Opěrka nohou je pro pohodlí také nastavitelná. Velká kola s ložisky zajistí snadnou cestu ve více terénech, takže procházka lesem či po sněhu nebude žádný problém. Přední kola je možné zaaretovat, to oceníte obzvlášť v zimě.

kočárek riko

Centrální brzda zaručí naprosté bezpečí při nechtěném pohybu. Nánožník na hlubokou i sportovní verzi v barvě kočárku bývá zpravidla v ceně, takže budete vždy krásně ladit. Nastavitelná rukojeť se přizpůsobí, jak jen budete potřebovat. Další výhodou, kterou zajisté oceníte je prostorný nákupní košík pod kočárkem. Díky němu si budete moct vzít vše co potřebujete, a i nákup nebude žádný problém. Praktická taška na kočárek, jak jinak než v barvách, bude nejen krásným doplňkem, ale i skvělým pomocníkem. Větrání je zajištěno jak ve vajíčku, tak v hluboké i sportovní verzi. Pro klid na duši poslouží „kontrolní“ okénko. Podvozek je možné snadno složit i s nasazenou sportovní verzí. Zajisté Vás potěší, že v ceně 3kombinace je i autosedačka 0-10kg, která se samozřejmě dá velice lehce upevnit na konstrukci pomocí adaptérů.

kočárky riko

Kočárek Riko Nuno Gold 2018

Sportovní verze nabízí 5-ti bodové bezpečností pásy a odnímatelné bezpečností madlo. Kočárky Riko Maxim-kocarky nabízí i samostatný pouze sportovní kočárek (Riko Nuno), popř. s vložnou taškou. Ten Vám i Vašemu miminku poskytne pohodlí a bezpečí díky polyuretanovým kolům, které nepíchnete. Sluneční clona je opatřena přídavným kšiltem a chrání tak v jakékoli poloze. V ceně tohoto kočárku Vás potěší nánožník, pláštěnka, držák na lahev i taška na rukojeť. Teď už je tedy jen na Vás, v jaké barevné kombinaci si tento skvělý a ověřený kočárek vyberte.