Krásná s kolagenem


Myslím si, že každá žena, každý člověk by si přál vypadat opravdu mladě a stále krásně. A tohle si myslím hlavně o ženách, protože si myslím, že každá žena udělá asi cokoliv, by vypadala dobře. A já se jim nedivím, protože patřím mezi ně. A to společně s mojí mámou. A s mojí mámou chodíme pravidelně ke kosmetičce a taky ke kadeřnici a taky chodíme na různé lymfatické masáže, aby nám to stále slušelo. A například hlavně já se nedokážu smířit s tím, že budu mít nikdy hluboké vrásky. A je mi třicet čtyři let a už jsem si řekla, že bych taky už mohla začít něco používat víc.

Pečuji o sebe dost.

Řekla jsem si, že když mi moje kosmetička doporučila kolagen, tak jsem si uvědomila, že vlastně už je potřeba ho používat. A tak na webové stránce jsem se dozvěděla, že kolagen typu jedna by byl pro mě opravdu ideální. A všechno jsem se dočetla na webu orcacollagen.cz, kde je také napsané, jak funguje kolagen. Protože tohle je myslím velice důležité, že než si koupíte kolagen, musíte vědět, jak tohle všechno funguje. Takže jsem byla velice překvapená, když mi všichni řekli, že kolagen typu 1 je opravdu tělu prospěšný. On se vlastně v těle vyskytuje normálně, ale věkem prý ztrácí na hodnotě a na síle, takže by bylo opravdu perfektní, kdybyste kolagen typu jedna doplňovali a to pravidelně.

Mám krémy s kolagenem.

A neprospějete tím jenom s ním svalům a kloubům, ale taky hlavně pokožce, a hlavně vlasům a nehtům. A neznám žádného člověka, který by nechtěl vypadat třeba například o deset let mladší. Každý chce vypadat mladě a být zdravý, takže kolagen typu jedna by pro vás taky mohl být naprosto ideální. Ale je vždycky opravdu nejlepší, když se někoho zeptáte, kdo se v tom vyzná, aby vám poradil, jaký kolagen pro vás bude naprosto vyhovující. Kolagenů je totiž více druhů. Takže je pak už jenom na vás, jaký typ kolagenu si vyberete.