Bazén na zahradě si nenechávejte pro sebe


Pořídíte-li si na zahradu zapuštěný bazén, neznamená to nutně, abyste pozvali celou vesnici na jeho kolaudaci formou přímého vstupu do vody a úžasné relaxace, ale přece jen je to dobrá příležitost dát o jeho existenci na vědomí vašim blízkým. Bazén je pro jednu osobu příliš nudný, dva lidé si v něm užijí mnohem více legrace, a což teprve početná skupina vašich přátel. Využijte této situace k báječnému povyražení a naplánujte akci, s níž dotyčné dokonale překvapíte a možná i zaskočíte a uvedete do rozpaků.

voda v bazénu

Lidé se lépe poznávají, když odhazují zábrany – představte si takový podnikový večírek, uspořádaný v pronajatém salónku nějaké restaurace. Lidé tam usedají na židle v oblecích, v košilích s kravatami, v halenkách a sukních či společenských kalhotách a zpočátku se tváří strnule a komisně. První povyražení přichází obvykle až po sklence alkoholu, tiché hudbě a intimním osvětlení. Někteří se neuvolní vůbec, neboť je škrtí košile s kravatou a těsná společenská obuv.

zapuštěný bazén

Společenský večírek u obdélníkového bazénu BO 6x3x1,2 https://www.bazenygluc.cz/obdelnikovy-bazen-bo-6x3x1-2.html však vyzařuje docela odlišnou atmosféru. Jakmile se lidé svléknou do plavek nebo plavkových šortek, připadají si méně strojení a navzájem bližší, což se ještě více zesílí pod vodní hladinou. Zábava se tu rozjede do slušných obrátek velice rychle, a to i bez alkoholu, a na takovéto vztahy se pak lépe navazují ty další. Večírek u bazénu si každý dobře zapamatuje a pravděpodobně to změní i jeho náhled na další mezilidské vztahy na pracovišti či v jiném prostředí, odkud pozvaní hosté pochází.

A co u bazénu podniknout?

Venkovní prostor u bazénu je báječná příležitost k hraní karetních a deskových her, k badmintonu, házení diskem a míčem, k posezení nad šálkem kávy nebo ovocného džusu, k potápění a lovení předmětů z bazénu, ke skokům do vody, k vodní gymnastice nebo relaxačním uvolňujícím masážím.